Kilka słów o tym, co robimy

Jesteśmy niedużym, przyjacielskim i niezwykle utalentowanym zespołem. Każdy z nas poświęcił niezliczoną ilość godzin na szlifowaniu swoich umiejętności i zdobywaniu unikatowych doświadczeń.

Dlaczego wybrać nas?

Widzimy siebie jako ważną część zespołu naszych klientów i wiemy doskonole, że nasz sukces to ich sukces. Z wieloma naszymi klientami współpracujemy od lat i wnosimy całą swoją wiedzę oraz ciężką pracę aby wspomagać ich w pracy i jak najszybszym osiąganiu celów.

Kochamy to, co robimy i podchodzimy do naszej pracy z wielką pasją. Z radością powitamy okazję aby pomóc Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy poziom i z chęcią pomożemy osiągnąć wszystkie cele jakie ma przed sobą Twoja firma.

Krótko o nas

Firma WROcomp powstała w 2006 roku na bazie kilkuletnich doświadczeń zawodowych właściciela firmy. Od początku istnienia firma bardzo dynamicznie się rozwija, współpracując z największymi w Polsce firmami przemysłowymi oraz informatycznymi. Zdobyliśmy stałe grono klientów, oferując usługi na najwyższym poziomie, zgodne z oczekiwaniami rynku i proponując kompleksowe i nowoczesne rozwiązania informatyczne.

Jako autoryzowany przedstawiciel firm DELL i Fujitsu-Siemens (oddział kuplaptopa.pl) jesteśmy w stanie zaoerować Państwu serwery, sprzęt sieciowy, laptopy i komputery stacjonarne produkowane przez ww. firmy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Właściciel firmy – Jerzy Żemła jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, członkiem PTI (Polskiego Towarzystwa Informatycznego), egzaminatorem ECDL oraz pracownikiem naukowym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania COPERNICUS we Wrocławiu. Nasza kadra, to odpowiedzialni, pracowici otwarci na propozycje ludzie gotowi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem przy realizacji Państwa zleceń.

Szczęśliwych klientów

Ukończonych projektów

Śledzących nas

Nasze największe plusy

Kilka przykładów, dlaczego warto podjąć z nami współpracę

Responsive Design

Sposób projektowania witryn internetowych, który sprawia, że wyglądają wspaniale i profesjonalnie niezależnie od urządzenia i systemu operacyjnego na którym są wyświetlane.

Marketing Internetowy

to przede wszystkim różne formy reklamy, między innymi strony rezultatów wyszukiwarki, baner, reklamy multimedialne, reklamy w serwisach społecznościowych, ogłoszenia reklamowe w Internecie.

Przyjazne PC/MAC

Oprogramowanie, które tworzymy i oddajemy w ręce naszych klientów jest przyjazne dla każdego rodzaju komputera i systemu operacyjnego, pod uwagę bierzemy także urządzenia dotykowe.

Łatwość obsługi

Dbamy o to, aby oprogramowanie, które dostarczamy było łatwe w obsłudze i konfiguracji. Nie musisz być specjalistą, aby prowadzić rozbudowaną stronę Internetową i nie wymaga to od Ciebie wiedzy  z zakresu IT. Wystarczy nasza dokumentacja.

Klienci "to lubią"!

Poprzez jakość wykonywanych przez nas projektów sprawisz, że Twoi klienci będą zadowoleni z usług, które oferujesz. Podniesiesz ich poziom zadowolenia, przez co chętniej będą do Ciebie wracać i mówić o Twojej działalności znajomym.

Wsparcie

Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie. Dzielimy się naszą wiedzą i sprzętem, wtedy, kiedy jest Ci to potrzebne. Jesteśmy dostępni cały czas w trakcie realizacji projektu jak i po jego ukończeniu.

Serwis

Do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy w ręce serwis komputerowy. Naprawiamy, czyścimy, przywracamy dane, instalujemy nowe oprogramowanie. Coś stało się z Twoim komputerem? Sprawdź naszą ofertę serwisową klikając tutaj.

Szkolenia

W nasz ofercie znajdziesz szkolenia z zakresu IT. Dla Ciebie i/lub Twoich pracowników. Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia jak i przeprowadzamy szkolenia oddelegowane. Pełną ofertę zakresu szkoleń znajdziesz w dziale oferta.

Co mówią o nas inni?

Kilka przykładów, co mówią klienci o naszej firmie:

  • @WROcomp jest rzadkim przykładem solidnej firmy w ogólnopolskim rynku usług informatycznych. WROcomp jest przede wszystkim bardzo elastyczną i zorientowaną na Klienta firmą w szybko zmieniającym się środowisku informatycznym, oraz ma fundamentalny wpływ na jego rozwój. Jednakże to co jest najważniejsze w firmie WROcomp to chęć udzielania wsparcia i służenia pomocą Klientowi.

    Rafał Chrzanowski

Nasi najlepsi klienci

Jesteśmy dumni, że możemy pracować z najlepszymi i zaufanymi partnerami.

<
>